Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Anketa

Používam internet:

Celkom hlasov:
3327
Hlasovanie začalo:
11. 9. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 100
TÝŽDEŇ: 723
CELKOM: 313008

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

VÝSLEDKY VOLIEB DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVNEHO KRAJA

Typ: ostatné
Výsledky volieb do orgánov samosprávneho kraja
konaných dňa 9.11.2013

Vo volebnom okrsku boli zistené tieto výsledky:
Počet oprávnených osôb vo volebnom okrsku zapísaných do zoznamu voličov - 764
Počet voličov, ktorým boli vydané obálky - 85
Počet odovzdaných obálok - 85
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do zastupiteľstva - 82
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby predsedu - 64 

Výsledky pre voľby do zastupiteľstva:
1. Daniel Abaffy - 2
2. Rudolf Abrhám - 11
3. Anton Andráš - 3
4. Milan Antaš - 1
5. Elena Bačkorová - 0
6. Milan Baran - 19
7. František Bednár - 5
8. Mário Blahota - 1
9. Slavomír Božoň - 5
10. Peter Brenišin - 10
11. Veronika Brijová - 2
12. Ján Dravecký - 4
13. Jana Dudová - 1
14. Peter Dujava - 7
15. Alžbeta Havrančíková - 15
16. Kamil Horváth - 16
17. Peter Hritz - 9
18. Mária Ilenčíková - 18
19. Anna Jablonovská - 2
20. Iveta Jabrocká - 0
21. Marek Jackanič - 17
22. Peter Jakubčák - 1
23. Jozef Janiga - 15
24. Richard Koky - 21
25. Slavomír Kopáč - 15
26. Milan Korenko - 2
27. Mário Kovalčík - 3
28. Ľubomír Kroščen - 1
29. Arne Kroták - 11
30. Ján Kuchta - 0
31. Alena Madzinová - 10
32. Milan Marečák - 0
33. Iveta Martonová - 0
34. Jozef Mezovský - 16
35. Ladislav Moravčík - 8
36. Vladimír Ondruš - 6
37. Anna Ondrušeková - 13
38. Peter Roth - 4
39. Milan Rovder - 9
40. Michal Rusnák - 17
41. Michal Sýkora - 17
42. Rajmund Szánto - 1
43. Martin Sčuka - 3
44. Miroslav Sčurka - 6
45. Jozef Švagerko - 17
46. Branislav Švec - 3
47. Jozef Teplický - 0
48. Ladislav Trembáč - 1
49. Mária Trembáčová - 6
50. Danka Vančišinová - 5
51. Rastislav Wolf - 1
52. Igor Wzoš - 13 

Výsledky pre voľby predsedu:
1. Ján Bajus - 1
2. Dorota Bujňáková - 5
3. Ján Hudacký - 21
4. Peter Chudík - 29
5. Vladimír Klein - 1
6. Anton Korba - 2
7. Jozef Mihalčin - 0
8. Štefan Straka - 2
9. Ľubomír Vasilišin - 3


Vytvorené: 18. 11. 2013
Posledná aktualizácia: 18. 11. 2013 00:00
Autor:

A picture